Site Overlay

Miesiąc Świadomości Raka Piersi

24 października 2023 na spotkaniu Toruńskiej Rady Kobiet – PEŁNĄ PIERSIĄ uczestniczki otrzymają kupon upoważniający do zakupu biustonosza firmy Anita z 20% rabatem
Z kuponem zapraszamy do naszego sklepu Lilly w Toruniu przy Rynku Nowomiejskim 12 do dnia 31.12.2023

Październiki – Miesiąc Świadomości Raka Piersi nie może u nas przejść bez akcji promocyjnej.
W tym roku dołączamy się do akcji firmy Anita, której jednym z filarów jest wsparcie kobiet walczących z chorobą.
W sklepach partnerskich Anita na terenie całej Polski – do których i my należymy, do wybranych modeli biustonoszy z wszystkich kolekcji firmy otrzymacie jako upominek różową bransoletkę. To nie tylko uroczy dodatek, ale i cegiełka pomocy – po zeskanowaniu dołączonego do opakowania kodu QR przeniesiecie się na stronę www.anita.com/becausewecare, gdzie przedstawiamy lokalne fundacje z europejskich krajów, wspierające kobiety w walce z rakiem piersi. Część zysków ze sprzedaży objętych promocją modeli trafią właśnie do nich. W Polsce współpracujemy z Fundacja OmeaLife – fundacją organizującą bieg Race for the Cure oraz działającą na rzecz profilaktyki i wsparcia pacjentek w trakcie leczenia.

Dołącz do Anita i Fundacja OmeaLife – razem możemy więcej!

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie na pomoc w doborze bielizny mogą liczyć zarówno Panie zdrowe, jak i kobiety walczące z chorobą jaką jest nowotwór piersi.
Dobrze dobrany biustonosz jest ważną częścią garderoby, nie tylko ze względów estetycznych ale przede wszystkim zdrowotnych.


Copyright © 2024 Sklep LILLY . All Rights Reserved. | Catch Foodmania Child by Catch Themes

Warning: Undefined array key "preview" in /home/klient.dhosting.pl/ancora/bielizna.torun.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/arscode-social-slider.php on line 57

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress